Kristal Elma Festivali

 

BPN Istanbul Kristal Elma Festivali’nde bir Kristal Elma, iki Gümüş ve iki Bronz ile ödüllendirildi.

 

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen yaratıcı endüstrinin buluşma noktası Kristal Elma Festivali çerçevesinde BPN Istanbul 1 Kristal Elma, 2 Gümüş ve 2 Bronz ödül alarak beş ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Festival’de BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen “GNCTRKCLL: Konuşmamız Lazım / Boş Değilim” adlı kampanya “Dijital Reklam / Kalıpları Kıran Medya Kullanımı” kategorisinde Kristal Elma ödülünü kazanırken; “Dijital Kampanya / Viral Etki” ve “Dijital Kampanya / Hizmet” kategorilerinde de Gümüş ödül alarak üç ayrı alanda başarıya imza atmış oldu.

Bu başarının yanı sıra daha önce Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma”  ödülüne layık görülen “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” kampanyası, Kristal Elma Festivali “Ortam Reklamı (Ambient)” kategorisinde de Bronz ödül kazanarak, başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Festival’de BPN Istanbul ayrıca “Dijital Medya / Banner” kategorisinde Turkcell Superonline için gerçekleştirdiği “Kerem Bursin ile Buffering” kampanyası ile bir Bronz ödüle daha layık görüldü.