Digital Communications Awards 2015

BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen “Turkcell Connect: Offline Modda Internet”   projesi Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma” kategorisinde birinci seçildi.

BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen ve teknoloji altyapısı mobil teknoloji ajansı Mobilike tarafından sağlanan “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” projesi, Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma” kategorisinde birinci seçilerek, global alanda başarıya imza atmış oldu.

25 Eylül 2015 tarihinde Berlin’de gerçekleştirilen ödül töreninde global ve lokal rakiplerini geride bırakarak Türkiye’den ödüle layık görülen tek marka “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” projesi ile Turkcell ve tek medya ajansı BPN Istanbul oldu.

Dijital medyanın her geçen gün daha fazla önem kazandığı ve markaların hedef kitlelerine erişmek için dijital iletişim kanallarını en etkin şekilde kullanmayı amaçladıkları günümüzde, Turkcell ve BPN Istanbul’un ödül kazandığı kategoride, tüketicileri her an mobil ve online dünya ile bağlantıda kılma konusunda dijital araçları ve iletişimi en akılcı şekilde kullanan markaya birincilik ödülü verildi. Böylece Türkiye’nin lider GSM operatörü Turkcell’in 20 yıl önce serüvenine başlarken tüm Türkiye’yi her yerde ve her zaman hayata bağlama sözü, ülkenin en hızlı mobil internet sağlayıcısı olma başarısıyla birleşerek global alanda bir kez daha ödüle layık görülmüş oldu.