IAB MIXX Awards 2015

Turkcell ve BPN Istanbul’a IAB MIXX Awards 2015’ten Gold ödül.

Dijital pazarlama iletişimi sektöründe yaratıcılığı ve kampanya performanlarını değerlendiren IAB Mixx Awards ödüllerinin onbirinci senesinde kazananları belli oldu.

Turkcell, medya ajansı BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen ve teknoloji altyapısı mobil teknoloji ajansı Mobilike tarafından sağlanan “Turkcell Offline Music” kampanyası ile IAB MIXX Awards 2015’te “Mobil Display Reklamlar – Custom” kategorisinde GOLD ödüle layık görüldü.

IAB Başkan ve CEO’su Randall Rothenberg, 2015 IAB MIXX Awards’ta ödül alan işlerin tüketicinin kalbi ile zihnine dokunmada yaratıcılık ve teknolojinin birarada kullanılmasının en başarılı örnekleri olduklarını belirtti. Rothenberg açıklamasında, ödül alan kampanyaların dünya genelinde dijital pazarlama iletişimi alanında gerçekleşen en iyi örnekler oldukları ve yeni kampanyalar için gelecek nesillere örnek oluşturacak nitelik taşıdıklarına da değindi.

Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma” kategorisinde birinci seçilmesinin ardından, 2015 IAB MIXX Awards’ta elde ettikleri başarı ile Turkcell ve BPN Istanbul global alandaki kazanımlarına bir yenisini eklemiş oldular.