MMA Smarties EMEA & Türkiye 2015

 

 

 

 

 

 

 

BPN Istanbul, 2015 MMA Smarties EMEA ve Türkiye’den iki GOLD, üç SILVER ve 1 BRONZE Ödül Kazandı Kazandı.

Dünyanın en iyi ve inovatif mobil pazarlama kampanyalarının ödüllendirildiği Mobil Pazarlama Birliği (MMA) Smarties Ödülleri’nin EMEA bölgesi ve Türkiye ödülleri 5 Kasım’da İstanbul’da düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

BPN Istanbul ödül töreninden hem EMEA bölgesi hem de Türkiye’den kazanılan altı ayrı ödülle ayrıldı. Daha önce Digital Communications Awards 2015’te “Proje & Strateji: En İyi Firma”  ödülünü ve Kristal Elma Festivali 2015’te “Ortam Reklamı (Ambient)” kategorisinde Bronz ödülü kazanan “Turkcell Connect: Offline Modda Internet” kampanyası, MMA Smarties Awards 2015’te kazandığı 2’si GOLD, 3’ü SILVER ve 1’i BRONZ olmak üzere altı ayrı ödülle başarılarına yenilerini eklemiş oldu.

BPN Istanbul tarafından gerçekleştirilen kampanya, “Enabling Technologies / Location Based” kategorisinde Türkiye’den GOLD, EMEA Bölgesi’nden SILVER ödül kazanırken, “Enabling Technologies / Innovation” kategorisinde ise Türkiye’den SILVER, EMEA Bölgesi’nden ise BRONZE ödüle layık görüldü.

Kampanyaya bir diğer GOLD ödül Türkiye’den, “Marketing Strategy / Lead Generation” kategorisinden verilirken, “Turkcell Connect” yine Türkiye’den “Marketing Strategy / Product – Service Launch” kategorisinde de SILVER ile ödüllendirildi.